Kontaktujte nás: tel.: 318 623 742, e-mail: iss@pbm.czn.cz

Náhradní klasifikace.

27. 8. 2019

Žáci    Druh Předmět Čas Místo
zk.
Dvořáček Daniel N EKO 09:00 30
Jungerová Monika N EKO 09:00 30
Polanský David N EKO  8:30 30
Černá Lucie N EKO  8:30 30
Pokorná Pavlína N ARA   8:00 35
Pokorná Pavlína N DEU  8:15 35
Pokorná Pavlína N OKR 08:30 35
Pokorná Pavlína N PRO 08:45 35
Pokorná Pavlína N PCG 09:00 23
Laňka Denis N PRV 08:00 33
Berentešová Tereza N PRV 08:30 33
Vlachová Michaela N SUR 09:00 33
Kiml Jan N ODO 09:30 33
Smetanová Lenka N ODO 10:00 33
Tichá Zuzana N IKT 10:00 29
Tichá Zuzana N UCE 08:00 59
Součková Veronika N IKT 10:00 29
Součková Veronika N UCE 08:00 59
Pudilová Martina N IKT 10:00 29
Polák Martin N UCE 08:00 59
Polák Martin N FIF 08:30 59
Laňka Denis N UCE 08:30 59
Vaněrka Petr N UCE 08:30 59
Serhienko Svitlana N UCE 08:30 59
Tichá Zuzana N EKO 09:30 30
Pudilová Martina N EKO 09:30 30
Laňka Denis N EKO 09:00 30
Laňka Denis N FIF 10:00 30
Serhiyenko Svitlana N EKO 09:00 30
Vaněrka Petr N EKO 09:00 30
Berentešová Tereza N EKO 09:30 30
Polák Martin N PSL 09:30 30
Vojtová Petra N ARA 09:30 35
Vondrášková Kristýna N ARA 09:30 35
Nováková Sandra N OKR 10:00 35
Vojtová Petra N OKR 10:00 35
Vondrášková Kristýna N OKR 10:00 35
Turč Tomáš N OKR 10:00 35
Vlachová Michaela N OKR 10:00 35
Turč Tomáš N PIS 10:15 35
Vojtová Petra N PIS 10:15 35
Vondrášková Kristýna N PIS 10:15 35
Dobrovičová Barbora N PRO 10:30 35
Turč Tomáš N PRO 10:30 35
Vojtová Petra N PRO 10:30 35
Vondrášková Kristýna N PRO 10:30 35
Titzová Petra N ARA 09:30 35
Titzová Petra N OKR 10:00 35
Titzová Petra N PCG 11:30 23
Titzová Petra N PIS 10:15 35
Titzová Petra N IKT 13:00 29
Titzová Petra N PRO 10:30 35
Ševčík Martin N APS 11:00 35
Nováková Sandra N PRO 10:30 35
Sandr David N PSY 8:30 49
Polák Martin N NEJ 10:00 34
Smetanová Lenka N NEJ 9:00 34
Kottner Milan N NEJ 9:00 34
Kiml Jan N NEJ 9:00 34
Müllerová Tereza N IKT 13:00 29
Müllerová Tereza N ZPV 8:30 34
Titzová Petra N ZPV 8:30 34
Brabec Adam N ZPV 8:00 29
Brabec Adam N ČJL 9:00 sb. 1
Maršíková Dominika N ČJL 9:00 sb. 1
Maršíková Dominika N ZPV 8:00  
Šefčík Martin N ČJL 9:00 sb. 1
Šefčík Martin N IKT 10:00 29
Sadílek Tomáš N ČJL 9:00 sb. 1
Hájek Ondřej N ČJL 9:00 sb. 1
Maršíková Dominika N MAT 10:00 40
Pičman Jiří N MAT 8:00 sb.1
Volráb Jan N ČJL 9:00 sb.1
Součková Veronika N MAT 8:00 sb.1
Tichá Zuzana N MAT 8:00 sb.1
Benešová Dominika N MAT 8:00 sb.1
Ondřej Urban N TEV 9:00 uč. 11
Volráb Jan N TEV 10:00 uč. 11
Bělohlávek Ondřej N TEV 10:00 uč. 11
Ric Lukáš N TEV 10:00 uč. 11
Šimek Stanislav N IKT 13:00 29
Zvarová Natálie N MAT 11:00 29
Zvarová Natálie N ZPV 10:00 29
Kozohorský Martin N ZPV 10:00 29
Laňka Denis N TCR 8:00 14
Serhiyenko Svitlana N TCR 8:00 14
Vaněrka Petr N TCR 8:00 14
Laňka Denis N MAM 8:30 14
Serhienko Svitlana N MAM 8:30 14
Vaněrka Petr N MAM 8:30 14
Berentešová Tereza N CER 8:00 14
Lhotáková L. N CER 8:00 14
Berentešová Tereza N MAM 8:30 14
Lhotáková L. N MAM 8:30 14
Berentešová Tereza N SHO 9:00 14
Lhotáková L. N SHO 9:00 14
Vošahlíková L. N SHO 9:00 14
Pudilová Martina N MAM 8:00 14
Tichá Zuzana N MAM 8:00 14
Bělohlávek Ondřej N MAM 8:00 14
Volráb Jan N MAM 8:00 14
Volráb Jan N EKO 9:00 14
Kozohorský Martin N TEC 8:00 14
Kottner Milan N TEC 8:30 14
Vlachová Michaela N TEC 9:30 14
Kozohorský Martin N TEV 9:00 11
Kottner Milan N TEV 8:00 11
Krotil Pavel N TEV 8:00 11
Nekolný Martin N TEV 8:15 posilovna
Urban Ondřej N TEV 8:30 posilovna
Dobrovičová Barbora N TEV 8:45 11
Hrůzová Anna Marie N TEV 8:45 11
Pudilová Martina N TEV 9:00 posilovna
Součková Veronika N TEV 9:00 posilovna
Tichá Zuzana N TEV 9:00 posilovna
Šimrová Kristýna N TEV 9:45 posilovna
Vlachová Michaela N ZPV 10:00  
Back to Top

Logo kraje

STŔEDOČESKÝ KRAJ

ISŠ