Kontaktujte nás: tel.: 318 623 742, e-mail: info@iss.pb.cz

COVID-19.

Z nařízení vlády ČR zůstávají od středy 11. 3. 2020 (včetně) do odvolání uzavřeny střední školy v celé republice. Prosíme, sledujte naše webové stránky. Další informace zveřejníme, jakmile budou k dispozici. Žáci jsou povinni sledovat downloady studijních materiálů svých vyučujících včetně zadání pro úkoly v systému Bakalář a plnit jejich pokyny k samostudiu. Děkujeme.

Upřesnění č. 1 (ze dne 10. 3. 2020 14:00 hodin)

Přerušení vyučování se vztahuje na všechny žáky školy. Tzn. i na žáky, kteří jsou na pracovištích praktického vyučování, kde plní odborný výcvik, popř. praxi.

Opětovné upozornění: Noste přikrytý nos a ústa. Dodržujte od lidí odstup, nevítejte se s přáteli (běžné objímání a náznaky líbání na tvář), často si myjte ruce.x

Poděkování našim maturantům a žákům 3. ročníku učebních oborů,
kteří bezproblémově přistoupili ke zpracování a odevzdání své MP a SOP.

Vážení studenti, vážení rodiče,
dnes proběhla konference ke školské problematice. Vzhledem k situaci, byly zveřejněny pouze předpoklady, které jsou samozřejmě odvislé od data otevření škol (návrat studentů do školy). Vyzýváme studenty, aby se zodpovědně připravovali na závěr svého studia (maturitní i závěrečné zkoušky) a Vás ostatní, abyste věnovali maximální pozornost svým profilovým předmětům a byli v kontaktu se svými učiteli.

Dotazník pro žáky – zpětná vazba na on-line výuku

Dejte nám prosím zpětnou vazbu vyplněním tohoto krátkého dotazníku, abychom věděli, jestli vše zvládáte a jak vám můžeme pomoci.
Děkujeme, ISŠ HPOS Příbram

x

Back to Top

Logo kraje

STŔEDOČESKÝ KRAJ

ISŠ Příbram