ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

K ústním MZ se žáci dostaví minimálně 30 minut předem před zahájením ranních a odpoledních zkoušek.
POZOR – je nutné rozpis pravidelně sledovat, protože se bude v případě nahlášení nepřítomnosti žáka celý časový harmonogram aktualizovat.

Třída: HC4 – hotelová škola+ cestovní ruch (rok nástupu 2018)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Zuzana Kocíková
Místopředseda: Mgr. Naďa Vršecká
Třídní: Mgr. Jaroslava Šíbová
Místnost: 48 – 48
Denní porada vyučujících: 12:20
Denní vyhlášení výsledků: 12:20

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Biháryová

 

pr. – Anglický jazyk

7:40

8:00

Alena Jelínková

 

pr. – Anglický jazyk

8:00

8:20

Helena Kvapilová

 

pr. – Anglický jazyk

8:20

8:40

Barbora Pislcajková

 

pr. – Anglický jazyk

8:40

9:00

Lucie Biháryová

 

pr. – Český jazyk a literatura

8:55

9:15

Alena Jelínková

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:15

9:35

Helena Kvapilová

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:35

9:55

Barbora Pislcajková

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:55

10:15

Lucie Polydorová

 

pr. – Anglický jazyk

10:10

10:30

Eliška Sirotková

 

pr. – Anglický jazyk

10:30

10:50

Kristýna Šimrová

 

pr. – Anglický jazyk

10:50

11:10

Lucie Polydorová

 

pr. – Český jazyk a literatura

11:05

11:25

Eliška Sirotková

 

pr. – Český jazyk a literatura

11:25

11:45

Kristýna Šimrová

 

pr. – Český jazyk a literatura

11:45

12:05

Termín: pondělí 16. 5. 2022 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:20
Denní vyhlášení výsledků: 16:20

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Viktorie Dubská

 

pr. – Cestovní ruch

13:05

13:20

Tereza Jonáková

 

pr. – Cestovní ruch

13:20

13:35

Tereza Kuthanová

 

pr. – Cestovní ruch

13:35

13:50

Patrik Micka

 

pr. – Cestovní ruch

13:50

14:05

Viktorie Dubská

 

pr. – Ekonomika

14:05

14:20

Tereza Jonáková

 

pr. – Ekonomika

14:20

14:35

Tereza Kuthanová

 

pr. – Ekonomika

14:35

14:50

Patrik Micka

 

pr. – Ekonomika

14:50

15:05

Viktorie Dubská

 

pr. – Praktická zkouška

15:05

15:20

Tereza Jonáková

 

pr. – Praktická zkouška

15:20

15:35

Tereza Kuthanová

 

pr. – Praktická zkouška

15:35

15:50

Patrik Micka

 

pr. – Praktická zkouška

15:50

16:05

Termín: úterý 17. 5. 2022 dopoledne
Denní porada vyučujících: 11:45
Denní vyhlášení výsledků: 11:45

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Michaela Wimerová

 

pr. – Matematika

7:45

8:00

Pavla Zbíralová

 

pr. – Anglický jazyk

7:55

8:15

Tereza Špičková

 

pr. – Anglický jazyk

8:15

8:35

Kristýna Trunečková

 

pr. – Anglický jazyk

8:35

8:55

Filip Strejc

 

pr. – Anglický jazyk

8:55

9:15

Sandra Tomanová

 

pr. – Anglický jazyk

9:15

9:35

Michaela Wimerová

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:30

9:50

Pavla Zbíralová

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:50

10:10

Tereza Špičková

 

pr. – Český jazyk a literatura

10:10

10:30

Kristýna Trunečková

 

pr. – Český jazyk a literatura

10:30

10:50

Filip Strejc

 

pr. – Český jazyk a literatura

10:50

11:10

Sandra Tomanová

 

pr. – Český jazyk a literatura

11:10

11:30

Termín: úterý 17. 5. 2022 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:35
Denní vyhlášení výsledků: 16:35

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Biháryová

 

pr. – Cestovní ruch

12:35

12:50

Alena Jelínková

 

pr. – Cestovní ruch

12:50

13:05

Helena Kvapilová

 

pr. – Cestovní ruch

13:05

13:20

Barbora Pislcajková

 

pr. – Cestovní ruch

13:20

13:35

Lucie Polydorová

 

pr. – Cestovní ruch

13:35

13:50

Lucie Biháryová

 

pr. – Základy společenských věd

13:50

14:05

Alena Jelínková

 

pr. – Základy společenských věd

14:05

14:20

Helena Kvapilová

 

pr. – Základy společenských věd

14:20

14:35

Barbora Pislcajková

 

pr. – Základy společenských věd

14:35

14:50

Lucie Polydorová

 

pr. – Základy společenských věd

14:50

15:05

Lucie Biháryová

 

pr. – Praktická zkouška

15:05

15:20

Alena Jelínková

 

pr. – Praktická zkouška

15:20

15:35

Helena Kvapilová

 

pr. – Praktická zkouška

15:35

15:50

Barbora Pislcajková

 

pr. – Praktická zkouška

15:50

16:05

Lucie Polydorová

 

pr. – Praktická zkouška

16:05

16:20

Termín: středa 18. 5. 2022 dopoledne
Denní porada vyučujících: 11:10
Denní vyhlášení výsledků: 11:10

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Viktorie Dubská

 

pr. – Anglický jazyk

7:40

8:00

Tereza Jonáková

 

pr. – Anglický jazyk

8:00

8:20

Tereza Kuthanová

 

pr. – Anglický jazyk

8:20

8:40

Patrik Micka

 

pr. – Anglický jazyk

8:40

9:00

Sára Sekyrková

 

pr. – Anglický jazyk

9:00

9:20

Viktorie Dubská

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:15

9:35

Tereza Jonáková

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:35

9:55

Tereza Kuthanová

 

pr. – Český jazyk a literatura

9:55

10:15

Patrik Micka

 

pr. – Český jazyk a literatura

10:15

10:35

Sára Sekyrková

 

pr. – Český jazyk a literatura

10:35

10:55

Termín: středa 18. 5. 2022 odpoledne
Denní porada vyučujících: 15:00
Denní vyhlášení výsledků: 15:00

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Eliška Sirotková

 

pr. – Základy společenských věd

12:15

12:30

Kristýna Šimrová

 

pr. – Základy společenských věd

12:30

12:45

Sandra Tomanová

 

pr. – Základy společenských věd

12:45

13:00

Eliška Sirotková

 

pr. – Cestovní ruch

13:00

13:15

Kristýna Šimrová

 

pr. – Cestovní ruch

13:15

13:30

Sandra Tomanová

 

pr. – Cestovní ruch

13:30

13:45

Denisa Kučerová

 

pr. – Cestovní ruch

13:45

14:00

Eliška Sirotková

 

pr. – Praktická zkouška

14:00

14:15

Kristýna Šimrová

 

pr. – Praktická zkouška

14:15

14:30

Sandra Tomanová

 

pr. – Praktická zkouška

14:30

14:45

Termín: čtvrtek 19. 5. 2022 dopoledne
Denní porada vyučujících: 12:15
Denní vyhlášení výsledků: 12:15

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Sára Sekyrková

 

pr. – Ekonomika

7:45

8:00

Filip Strejc

 

pr. – Ekonomika

8:00

8:15

Kristýna Trunečková

 

pr. – Ekonomika

8:15

8:30

Tereza Špičková

 

pr. – Ekonomika

8:30

8:45

Pavla Zbíralová

 

pr. – Ekonomika

8:45

9:00

Sára Sekyrková

 

pr. – Cestovní ruch

9:00

9:15

Filip Strejc

 

pr. – Cestovní ruch

9:15

9:30

Kristýna Trunečková

 

pr. – Cestovní ruch

9:30

9:45

Tereza Špičková

 

pr. – Hotelnictví

9:45

10:00

Michaela Wimerová

 

pr. – Hotelnictví

10:00

10:15

Pavla Zbíralová

 

pr. – Hotelnictví

10:15

10:30

Sára Sekyrková

 

pr. – Praktická zkouška

10:30

10:45

Filip Strejc

 

pr. – Praktická zkouška

10:45

11:00

Kristýna Trunečková

 

pr. – Praktická zkouška

11:00

11:15

Tereza Špičková

 

pr. – Praktická zkouška

11:15

11:30

Michaela Wimerová

 

pr. – Praktická zkouška

11:30

11:45

Pavla Zbíralová

 

pr. – Praktická zkouška

11:45

12:00

Back to Top