ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

•  K ústním MZ se žáci dostaví minimálně 30 minut předem před zahájením ranních a odpoledních zkoušek. TU (ve spolupráci s Mgr. J. Melšou
a Z. Vitáskovou) zajistí testování žáků.
•  POZOR – je nutné rozpis pravidelně sledovat, protože se bude v případě nahlášení nepřítomnosti žáka celý časový harmonogram aktualizovat.

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Třída: HC4 – HT+CR (rok nástupu 2017)

Třída: *CR4 – CR 4. ročník (rok nástupu 2016) HC4

Třída: *HT4 – HT4 (rok nástupu 2016) HC4

Termín: úterý 1. 6. 2021 dopoledne
Předseda: Ing. Ladislav Pivoňka
Místopředseda: Mgr. Jaroslav Černý
Třídní: Mgr. Hana Černá
Místnost: 49 – 49
Denní porada vyučujících: 12:15
Denní vyhlášení výsledků: 12:15

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jakub Sojak (HC4)

  pr. – Anglický jazyk

7:25

7:45

 

Pavel Kouba (HC4)

  pr. – Anglický jazyk

7:40

8:00

 

Stanislav Vokurka (HC4)

  pr. – Anglický jazyk

7:55

8:15

 

Filip Douša (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:15

8:30

 

Martin Houdek (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:30

8:45

 

Jakub Sojak (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:45

9:00

 

Pavel Kouba (HC4)

  pr. – Ekonomika

9:00

9:15

 

Stanislav Vokurka (HC4)

  pr. – Ekonomika

9:15

9:30

 

Filip Douša (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:30

9:45

 

Martin Houdek (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:45

10:00

 

Jakub Sojak (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:00

10:15

 

Pavel Kouba (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:15

10:30

 

Stanislav Vokurka (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:30

10:45

 

Jakub Sojak (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

10:45

11:00

 

Pavel Kouba (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:00

11:15

 

Stanislav Vokurka (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:15

11:30

 

Filip Douša (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:30

11:45

 

Martin Houdek (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:45

12:00

 

Termín: úterý 1. 6. 2021 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:10
Denní vyhlášení výsledků: 16:10

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Strýčková (HC4)

  pr. – Český jazyk a literatura

12:50

13:10

 

Monika Jungerová (*HT4)

  sp. – Český jazyk a literatura

13:10

13:25

 

Andrea Houbová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

13:25

13:40

 

Anna Strýčková (HC4)

  pr. – Hotelnictví

13:40

13:55

 

Kateřina Zajíčková (HC4)

  pr. – Hotelnictví

13:55

14:10

 

Andrea Houbová (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

14:10

14:25

 

Anna Strýčková (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

14:25

14:40

 

Kateřina Zajíčková (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

14:40

14:55

 

Andrea Houbová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

14:55

15:10

 

Anna Strýčková (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:10

15:25

 

Kateřina Zajíčková (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:25

15:40

 

Monika Jungerová (*HT4)

  pr. – Praktická zkouška

15:40

15:55

 

Termín: středa 2. 6. 2021 dopoledne
Denní porada vyučujících: 12:00
Denní vyhlášení výsledků: 12:00

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Janet Diaz Lorenzo (HC4)

  pr. – Anglický jazyk

7:25

7:45

 

Martin Jedlička (*HT4)

  sp. – Anglický jazyk

7:45

8:00

 

Martin Polák (*CR4)

  sp. – Český jazyk a literatura

8:00

8:15

 

Nikola Pincová (HC4)

  pr. – Matematika

8:15

8:30

 

Janet Diaz Lorenzo (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

8:30

8:45

 

Sabina Tongová (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

8:45

9:00

 

Adam Dvořáček (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

9:00

9:15

 

Martin Polák (*CR4)

  pr. – Cestovní ruch

9:15

9:30

 

Nikola Pincová (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:30

9:45

 

Janet Diaz Lorenzo (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:45

10:00

 

Sabina Tongová (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:00

10:15

 

Adam Dvořáček (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:15

10:30

 

Martin Polák (*CR4)

  pr. – Praktická zkouška

10:30

10:45

 

Nikola Pincová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

10:45

11:00

 

Janet Diaz Lorenzo (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:00

11:15

 

Sabina Tongová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:15

11:30

 

Adam Dvořáček (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:30

11:45

 

Termín: středa 2. 6. 2021 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:35
Denní vyhlášení výsledků: 16:35

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Eliška Masslová (HC4)

  pr. – Anglický jazyk

12:30

12:50

 

Daniel Dvořáček (*HT4)

  sp. – Anglický jazyk

12:50

13:05

 

Martin Ruth (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

13:05

13:20

 

Eliška Masslová (HC4)

  pr. – Základy společenských věd

13:20

13:35

 

Veronika Ctiborová (HC4)

  pr. – Ekonomika

13:35

13:50

 

Anežka Martinkovičová (HC4)

  pr. – Ekonomika

13:50

14:05

 

Martin Ruth (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:05

14:20

 

Eliška Masslová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:20

14:35

 

Veronika Ctiborová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:35

14:50

 

Anežka Martinkovičová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:50

15:05

 

Martin Ruth (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:05

15:20

 

Eliška Masslová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:20

15:35

 

Veronika Ctiborová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:35

15:50

 

Anežka Martinkovičová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:50

16:05

 

Daniel Dvořáček (*HT4)

  pr. – Praktická zkouška

16:05

16:20

 

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 dopoledne
Denní porada vyučujících: 12:00
Denní vyhlášení výsledků: 12:00

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Jedličková (HC4)

  pr. – Ekonomika

7:30

7:45

 

Žaneta Ťupová (HC4)

  pr. – Ekonomika

7:45

8:00

 

Jaroslav Valenta (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:00

8:15

 

Karolína Vargová (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:15

8:30

 

Petra Fabiánová (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:30

8:45

 

Lukáš Maršík (HC4)

  pr. – Ekonomika

8:45

9:00

 

Tereza Jedličková (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:00

9:15

 

Žaneta Ťupová (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:15

9:30

 

Jaroslav Valenta (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:30

9:45

 

Karolína Vargová (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

9:45

10:00

 

Petra Fabiánová (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:00

10:15

 

Lukáš Maršík (HC4)

  pr. – Cestovní ruch

10:15

10:30

 

Tereza Jedličková (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

10:30

10:45

 

Jaroslav Valenta (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

10:45

11:00

 

Karolína Vargová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:00

11:15

 

Petra Fabiánová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:15

11:30

 

Lukáš Maršík (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

11:30

11:45

 

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 odpoledne
Denní porada vyučujících: 17:25
Denní vyhlášení výsledků: 17:25

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

David Pavlíček (HC4)

  pr. – Ekonomika

12:40

12:55

 

Daniel Rehák (HC4)

  pr. – Ekonomika

12:55

13:10

 

Kateřina Šeflová (HC4)

  pr. – Ekonomika

13:10

13:25

 

Andrea Kebrlová (HC4)

  pr. – Ekonomika

13:25

13:40

 

Patricie Drdková (HC4)

  pr. – Matematika

13:40

13:55

 

Jana Hůlová (HC4)

  pr. – Matematika

13:55

14:10

 

David Pavlíček (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:10

14:25

 

Daniel Rehák (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:25

14:40

 

Kateřina Šeflová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:40

14:55

 

Andrea Kebrlová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

14:55

15:10

 

Patricie Drdková (HC4)

  pr. – Hotelnictví

15:10

15:25

 

Jana Hůlová (HC4)

  pr. – Hotelnictví

15:25

15:40

 

David Pavlíček (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:40

15:55

 

Daniel Rehák (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

15:55

16:10

 

Kateřina Šeflová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

16:10

16:25

 

Andrea Kebrlová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

16:25

16:40

 

Patricie Drdková (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

16:40

16:55

 

Jana Hůlová (HC4)

  pr. – Praktická zkouška

16:55

17:10

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Back to Top