ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

•  K ústním MZ se žáci dostaví minimálně 30 minut předem před zahájením ranních a odpoledních zkoušek. TU (ve spolupráci s Mgr. J. Melšou
a Z. Vitáskovou) zajistí testování žáků.
•  POZOR – je nutné rozpis pravidelně sledovat, protože se bude v případě nahlášení nepřítomnosti žáka celý časový harmonogram aktualizovat.

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Třída: PO2 – podnikání (rok nástupu 2019)
Třída: *PO2 – podnikání (rok nástupu 2019) PO2
Termín: pondělí 7. 6. 2021 dopoledne
Předseda: Mgr. Lucie Kutláková
Místopředseda: Mgr. Naďa Vršecká
Třídní: Mgr. Marie Velflová
Místnost: 49 – 49
Denní porada vyučujících: 11:45
Denní vyhlášení výsledků: 11:45

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Daniel Burda (PO2)

  pr. – Podnikání

8:00

8:15

 

Dominik Chwastek (PO2)

  pr. – Podnikání

8:15

8:30

 

Anna Lišková (PO2)

  pr. – Podnikání

8:30

8:45

 

Sabina Přívorová (PO2)

  pr. – Podnikání

8:45

9:00

 

Daniel Burda (PO2)

  pr. – Management podnikání

9:00

9:15

 

Dominik Chwastek (PO2)

  pr. – Management podnikání

9:15

9:30

 

Anna Lišková (PO2)

  pr. – Management podnikání

9:30

9:45

 

Sabina Přívorová (PO2)

  pr. – Management podnikání

9:45

10:00

 

Lucie Týrová (PO2)

  pr. – Podnikání

10:00

10:15

 

Lucie Velebilová (PO2)

  pr. – Podnikání

10:15

10:30

 

Markéta Neradová (PO2)

  pr. – Podnikání

10:30

10:45

 

Lucie Týrová (PO2)

  pr. – Management podnikání

10:45

11:00

 

Lucie Velebilová (PO2)

  pr. – Management podnikání

11:00

11:15

 

Markéta Neradová (PO2)

  pr. – Management podnikání

11:15

11:30

 

 

 

Termín: pondělí 7. 6. 2021 odpoledne

Denní porada vyučujících: 15:30

Denní vyhlášení výsledků: 15:30

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jiřina Vítková (*PO2)

  sp. – Anglický jazyk

12:25

12:45

 

David Kratochvíl (*PO2)

  sp. – Anglický jazyk

12:40

13:00

 

Naděžda Abrhámová (PO2)

  pr. – Český jazyk a literatura

12:55

13:15

 

Tomáš Kvapil (PO2)

  pr. – Český jazyk a literatura

13:10

13:30

 

Zuzana Růžičková (PO2)

  pr. – Český jazyk a literatura

13:25

13:45

 

Naděžda Abrhámová (PO2)

  pr. – Podnikání

13:45

14:00

 

Tomáš Kvapil (PO2)

  pr. – Podnikání

14:00

14:15

 

Zuzana Růžičková (PO2)

  pr. – Podnikání

14:15

14:30

 

Naděžda Abrhámová (PO2)

  pr. – Management podnikání

14:30

14:45

 

Tomáš Kvapil (PO2)

  pr. – Management podnikání

14:45

15:00

 

Zuzana Růžičková (PO2)

  pr. – Management podnikání

15:00

15:15

 

 

 

Termín: úterý 8. 6. 2021 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:30

Denní vyhlášení výsledků: 11:30

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Filip Bačák (PO2)

  pr. – Matematika

7:45

8:00

 

Kateřina Šallerová (PO2)

  pr. – Management podnikání

8:00

8:15

 

Jakub Kouklík (PO2)

  pr. – Management podnikání

8:15

8:30

 

Martina Korbelová (PO2)

  pr. – Management podnikání

8:30

8:45

 

Filip Bačák (PO2)

  pr. – Podnikání

8:45

9:00

 

Kateřina Šallerová (PO2)

  pr. – Podnikání

9:00

9:15

 

Jakub Kouklík (PO2)

  pr. – Podnikání

9:15

9:30

 

Martina Korbelová (PO2)

  pr. – Podnikání

9:30

9:45

 

Jana Nováková (PO2)

  pr. – Management podnikání

9:45

10:00

 

Lucie Kuklová (PO2)

  pr. – Management podnikání

10:00

10:15

 

Tomáš Koch (PO2)

  pr. – Management podnikání

10:15

10:30

 

Jana Nováková (PO2)

  pr. – Podnikání

10:30

10:45

 

Lucie Kuklová (PO2)

  pr. – Podnikání

10:45

11:00

 

Tomáš Koch (PO2)

  pr. – Podnikání

11:00

11:15

 
Back to Top