Žáci dle časů PL4.

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Třída: PL4 – pedagogické lyceum 4. roč. (rok nástupu 2018) PL4

Termín: pondělí 23. 5. 2022 dopoledne

Předseda: Mgr. Eva Koutná

Místopředseda: Mgr. Naďa Vršecká

Třídní: Mgr. Klára Bambasová

Místnost: 48 – 48

Denní porada vyučujících: 12:30

Denní vyhlášení výsledků: 12:30

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tomáš Dařena

 pr. – Ruský jazyk

7:40

8:00

 

Tomáš Morav

 pr. – Anglický jazyk

8:00

8:20

 

Jakub Petr

 pr. – Anglický jazyk

8:20

8:40

 

Patrik Švestka

 pr. – Anglický jazyk

8:40

9:00

 

Tomáš Dařena

 pr. – Český jazyk a literatura

8:55

9:15

 

Tomáš Morav

 pr. – Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

Jakub Petr

 pr. – Český jazyk a literatura

9:35

9:55

 

Patrik Švestka

 pr. – Český jazyk a literatura

9:55

10:15

 

Tomáš Dařena

 pr. – Pedagogika a psychologie

10:15

10:30

 

Tomáš Morav

 pr. – Pedagogika a psychologie

10:30

10:45

 

Jakub Petr

 pr. – Pedagogika a psychologie

10:45

11:00

 

Patrik Švestka

 pr. – Pedagogika a psychologie

11:00

11:15

 

Tomáš Dařena

 pr. – Biologie a teorie sportu

11:15

11:30

 

Tomáš Morav

 pr. – Biologie a teorie sportu

11:30

11:45

 

Jakub Petr

 pr. – Biologie a teorie sportu

11:45

12:00

 

Patrik Švestka

 pr. – Biologie a teorie sportu

12:00

12:15

 

Termín: pondělí 23. 5. 2022 odpoledne

Denní porada vyučujících: 15:45

Denní vyhlášení výsledků: 15:45

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Denisa Habartová

 pr. – Pedagogika a psychologie

13:15

13:30

 

Štěpánka Jünglingová

 pr. – Pedagogika a psychologie

13:30

13:45

 

Karolína Trčová

 pr. – Pedagogika a psychologie

13:45

14:00

 

Vojtěch Klouček

 pr. – Pedagogika a psychologie

14:00

14:15

 

Martin Skočdopole

 pr. – Pedagogika a psychologie

14:15

14:30

 

Stanislav Gabriel

 pr. – Pedagogika a psychologie

14:30

14:45

 

Vojtěch Klouček

 pr. – Biologie a teorie sportu

14:45

15:00

 

Martin Skočdopole

 pr. – Biologie a teorie sportu

15:00

15:15

 

Stanislav Gabriel

 pr. – Biologie a teorie sportu

15:15

15:30

 

Termín: úterý 24. 5. 2022 dopoledne

Denní porada vyučujících: 11:55

Denní vyhlášení výsledků: 11:55

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Denisa Habartová

 pr. – Matematika

7:45

8:00

 

Karolína Trčová

 pr. – Matematika

8:00

8:15

 

Štěpánka Jünglingová

 pr. – Základy společenských věd

8:15

8:30

 

Vojtěch Klouček

 pr. – Anglický jazyk

8:25

8:45

 

Stanislav Gabriel

 pr. – Anglický jazyk

8:45

9:05

 

Martin Skočdopole

 pr. – Anglický jazyk

9:05

9:25

 

Štěpánka Jünglingová

 pr. – Anglický jazyk

9:25

9:45

 

Denisa Habartová

 pr. – Český jazyk a literatura

9:40

10:00

 

Karolína Trčová

 pr. – Český jazyk a literatura

10:00

10:20

 

Štěpánka Jünglingová

 pr. – Český jazyk a literatura

10:20

10:40

 

Vojtěch Klouček

 pr. – Český jazyk a literatura

10:40

11:00

 

Stanislav Gabriel

 pr. – Český jazyk a literatura

11:00

11:20

 

Martin Skočdopole

 pr. – Český jazyk a literatura

11:20

11:40

 

Back to Top