15. kolo

Futsal – 15. kolo divize   neděle 1. 2. 2015

ISŠ Příbram – SKP Kolín 19 : 10   (11:3)

V patnáctém divizním kole na palubovku Aquaparku přijelo mužstvo z Kolína. Již 20 vteřin po začátku utkání otevřel skóre Pavel Pílík 1:0, do tří minut 3:0 a bylo zřejmé, že hosté do Příbrami přivezli řešeto v obraně. Brankostroj ISŠ systematicky navyšoval skóre až na 11 : 3 do poločasu. Za zhlédnutí stálo několik akcí, které končili bagem do prázdné branky. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný poločasu prvnímu až do stavu 19:5 cca čtyři minuty před koncem. V ten moment každý z hráčů ISŠ chtěl dát dvacátou branku a bez absolutního bránění čekal před brankou soupeře. Paradoxně se stalo to, že jsme dvacátou branku nevstřelili i díky určité sobeckosti mezi spoluhráči a naopak jsme inkasovali pět branek za sebou. Při vývoji celého zápasu je tato situace jenom poučná. Zdecimovaný soupeř nabral alespoň v závěru optimismus k cestě zpět do propadliště dějin.

Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Kovář Otto (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 40 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 1. 2. 2015 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 1. Pilík Pavel (Buch Zdeněk), 2. Holan Hynek (Buch Zdeněk), 4. Holan Hynek (Krejčí Karel), 11. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 12. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 13. Pilík Pavel (Holan Hynek), 15. Holan Hynek (Staroba Zdeněk), 17. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 18. Krejčí Karel (Holan Hynek), 19. Pilík Pavel (Holan Hynek), 20. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 21. Holan Hynek (Buch Zdeněk), 22. Buch Zdeněk (Holan Hynek), 23. Pilík Pavel (Krejčí Karel), 24. Krejčí Karel (Holan Hynek), 30. Doležal Jan (Holan Hynek), 34. Staroba Zdeněk (Buch Zdeněk), 36. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 38. Buch Zdeněk (Krejčí Karel) – 1. Navrátil Jakub (Seifert Lukáš), 13. Slezák Lukáš (Navrátil Jakub), 14. Navrátil Jakub, 28. Navrátil Jakub (Seifert Lukáš), 32. Navrátil Jakub (Vojtíšek Tomáš), 36. Jansta Martin (Kovařík Jakub), 37. Slezák Lukáš (Kovařík Jakub), 38. Slezák Lukáš (Kovařík Jakub), 39. Jansta Martin (Slezák Lukáš), 40. Jansta Martin (Vojtíšek Tomáš) ŽK: Buch Zdeněk, Holan Hynek – Slezák Lukáš, Kovařík Jakub  ISŠ Příbram: Jedlička Martin, Staroba Zdeněk, Buch Zdeněk, Doležal Jan, Pilík Pavel, Holan Hynek, Krejčí Karel, Sandr David  SKP Kolín: Havránek Lukáš, Slezák Lukáš, Macháček Michal, Navrátil Jakub, Vojtíšek Tomáš, Jansta Martin, Seifert Lukáš, Kovařík Jakub, Marek Lukáš Nejlepší hráči: Buch Z., Pilík P. (oba ISŠ), Slezák L. (SKP)