Vážení maturanti,

přihlášku k maturitní zkoušce si co nejdříve vyzvedněte v kanceláři ZŘTV (2. patro – Mgr. N. Vršecká) nebo Vám ji po předchozí domluvě odešleme na Váš e-mail. Vyplněnou a  podepsanou přihlášku odevzdejte nejpozději do 1. 12. 2021. Upozorňujeme, že zvolené zkušební předměty platí pro všechny tři pokusy MZ (volbu předmětů již nelze změnit).

Na Vaši e-mailovou adresu přijde v průběhu prosince výpis z přihlášky k MZ. Ten zkontrolujte a následně vytiskněte, vyplňte a podepište  protokol o předání výpisů z přihlášek k maturitní zkoušce a nejpozději do 10. 12. 2021 odevzdejte ZŘTV (podepsaný protokol můžete: 1. předat osobně 2. poslat na adresu školy 3. naskenovat a poslat na adresu vrseckan@iss.pb.cz).

Na výpis přihlášky bude generován tzv. autentizační kód VPŽ (výsledkový portál žáka – další informace najdete na www.cermat.cz), s jehož pomocí se budete moci registrovat na portál VPŽ a získávat tak některé výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky (pozvánka k didaktickým testům, protokol o výsledcích did. testů žáka, ohodnocený záznamový arch).

Back to Top