7. kolo divize A pátek 21. 11. 2014

Legie Příbram – ISŠ Příbram   3:15 (0:6)

Foto7

Očekávané derby utkání se v průběhu zápasu stalo vyučováním, kdy učitelem bylo mužstvo ISŠ a žáky hráči Legie.

Prvních deset minut se oba soupeři poznávali, nikdo neriskoval a hrálo se na jistotu. První branku vstřelil po dobře rozehraném autu Zdenek Staroba. Po té iniciativu převzali hráči ISŠ a postupně navyšovali skóre až 6:0 do poločasu. Ve druhé části utkání už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo a ISŠ koncertovalo. Některé akce dvojice Buch – Krejčí byly jak z učebnice futsalu. Legie v tu dobu nebyla ani nekompromisní francouzskou legií ani pověstnou „želvou“ – obrannou římskou legií, ale spíše připomínali holandsky ementálovou nelegii. Teprve za stavu 10:0 vstřelili hráči Legie první branku a protrpěli se do konce utkání se hrozivým skóre 3: 15.

Rozhodčí: Vážan Radek (8,4), Šnýdr Miroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 100 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 21. 11. 2014 Výkop: 20:00 Branky (asistence): 31. Burian Jiří (Zákoucký Vojtěch), 37. Ćerný Daniel (Šimák Ladislav), 40. Venta Václav (Zákoucký Vojtěch) – 10. Staroba Zdeněk (Krejčí Karel), 11. Holan Hynek (Buch Zdeněk), 12. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 13. Holan Hynek (Sandr David), 14. Holan Hynek (Krejčí Karel), 17. Holan Hynek (Staroba Zdeněk), 25. Wágner Martin (Holan Hynek), 26. Buch Zdeněk (Sandr David), 27. Buch Zdeněk (Wágner Martin), 28. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 31. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 32. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 34. Krejčí Karel (Holan Hynek), 36. Krejčí Karel (Doležal Jan), 40. Krejčí Karel (Buch Zdeněk) Legie Příbram: Kvasnica Michael, Zákoucký Vojtěch, Burian Jiří, Venta Václav, Ćerný Daniel, Šimák Ladislav, Manda Lukáš  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Staroba Zdeněk, Holan Hynek, Sandr David, Buch Zdeněk, Doležal Jan, Wágner Martin, Krejčí Karel, Šedivý Jan Nejlepší hráči: Krejčí K., Holan H., Kočí O. (všichni ISŠ)