12. 10. 2014
ISŠ Příbram – Jizeran Doubrava Turnov 11: 10 (6:6)

Foto1

První divizní zápas jsme rozhodli až v dramatické koncovce.

Včerejší první divizní zápas byl jak na houpačce.  Naše útočně laděné složení mužstva napovídalo o problémech s obranou fází. Hned v úvodu jsme po lehkovážných chybách inkasovali a když mi sami jsme vytvořené šance neproměňovali soupeř se rychle dostal do vedení 4:1. Do poločasu jsme koncentrovanější hrou srovnali na 6:6. Začátek druhé půle nám vyšel podle představ a až do stavu 10:6 pro nás jsme hráli velmi dobře. Potom opět přišla na řadu pohodlnost v obrané fázi, podcenění bezpečné rozehrávky a dovolili jsme soupeři srovnat na 10 : 10. Za tohoto stavu nás podržel brankař Honza Šedivý, který chytil opakované šance soupeře. V dramatickém závěru rozhodl o našem vítězství svoji šestou brankou Tomáš Wágner a zařídil nám tak jednobrankové vítězství.

Rozhodčí: Kovář Otto (8,3), Peták Jan (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 50 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 12. 10. 2014 Výkop: 18:00

Branky: 8. Krejčí Karel (Wágner Tomáš), 9. Wágner Tomáš (Krejčí Karel), 11. Wágner Tomáš (Jedlička Martin), 12. Krejčí Karel (Wágner Tomáš), 13. Krejčí Karel (Hlinka Štěpán), 20. Wágner Tomáš (Krejčí Karel), 22. Wágner Tomáš (Krejčí Karel), 23. Hlinka Štěpán (Šindelář Jakub), 26. Wágner Tomáš (Šindelář Jakub), 29. Sandr David (Šindelář Jakub), 40. Wágner Tomáš – 2. Vrabec Michal, 3. Vrabec Michal (Nedošetko Josef), 6. Nedošetko Josef (Šelemberk Jan), 9. Bárta Jaroslav (Nedošetko Josef), 15. Nedošetko Josef (Vrabec Michal), 17. Dlouhý Jakub (Bárta Jaroslav), 31. Koubek Filip (Vrabec Michal), 32. Dlouhý Jakub (Koubek Filip), 35. Vrabec Michal (Císař Tomáš), 38. Koubek Filip (Dlouhý Jakub)

ISŠ Příbram: Šedivý Jan, Sandr David, Šindelář Jakub, Jedlička Martin, Krejčí Karel, Hájek Daniel, Wágner Tomáš, Hlinka Štěpán, Jandera Rostislav

Jizeran Doubrava-Turnov: Hyka Miroslav, Bárta Jaroslav, Šelemberk Jan, Halfar Jiří, Nedošetko Josef, Vrabec Michal, Císař Tomáš, Koubek Filip, Dlouhý Jakub Nejlepší hráči: Wágner T. (ISŠ), Bárta J. (Jizeran), Krejčí K. (ISŠ).