Rozpis studentů u závěrečné zkoušky

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka

Třída: AC3B – aranžér- cukrář (rok nástupu 2018)
Termín: čtvrtek 17. 6. 2021 dopoledne
Předseda: Mgr. Jarmila Sedláčková
Místopředseda: Mgr. Jaroslav Melša
Třídní: Mgr. Václav Chvál

Studenti a jejich nasazené předměty + čas  začátku  přípravy a zkoušení          

Eliška Beranová                                                              7:30     7:45

-ústní zkouška

Kristýna Brožová                                                            7:45     8:00

    -ústní zkouška

Ondřej Červený                                                               8:00     8:15

-ústní zkouška

Barbora Dobrovičová                                                      8:15     8:30

-ústní zkouška

Kristýna Drábková                                                           8:30     8:45

-ústní zkouška

Eliška Eliášová                                                                  8:45    9:00

-ústní zkouška

Anna Hoskovcová                                                             9:00    9:15

-ústní zkouška

Anna Marie Hrůzová                                                        9:15    9:30

-ústní zkouška

Tereza Kotábová                                                               9:30     9:45

-ústní zkouška

Veronika Nétková                                                             9:45    10:00

-ústní zkouška

Sandra Nováková                                                            10:00     10:15

-ústní zkouška

Michaela Pecková                                                            10:15     10:30

-ústní zkouška

Tereza Součková                                                              10:30     10:45

-ústní část

Tereza Váchalová                                                             10:45     11:00

-ústní část

Natálie Vrkočová                                                              11:00    11:15

-ústní část

Sraz žáků v 7:15 hodin, učebna č. 40   /1. patro/

Třída: AC3B – aranžér- cukrář (rok nástupu 2018)
Termín: čtvrtek 17. 6. 2021 odpoledne

Studenti a jejich nasazené předměty +čas  začátku  přípravy a zkoušení          

Nikola Lojínová                                                    12:45      13:00

     -ústní zkouška

Eliška Mottlová                                                     13:00      13:15

      -ústní zkouška

Veronika Neprašová                                             13:15      13:30

      -ústní zkouška

Nikola Poláková                                                    13:30      13:45

      -ústní zkouška

Tereza Strušková                                                   13:45      14:00

      -ústní zkouška

Nikola Šimková                                                      14:00      14:15

      -ústní zkouška

Tereza Tylová                                                         14:15      14:30

      -ústní zkouška

Radek Vavrečka                                                     14:30      14:45

      -ústní zkouška                                                     

Sraz žáků ve 12:15 hodin, učebna č. 40  /1. patro/

Třída: S3A – kuchař – číšník (rok nástupu 2018)
Termín: pátek 18.6. 2021 dopoledne
Předseda: Mgr. Jarmila Sedláčková
Místopředseda: Mgr. Jaroslav Melša
Třídní: Ing. Ladislav Břenda
Místnost: 40

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kuchař:

David Krejčí                                                                         7:30   7:45

-ústní zkouška

Stanislav Šimek                                                                    7:45   8:00

-ústní zkouška

Filip Vandas                                                                         8:00    8:15

-ústní zkouška

Kuchař-číšník:

Nikola Burianová                                                                 8:15   8:30

-ústní zkouška

Lukáš Weber                                                                        8:30    8:45

-ústní zkouška

Číšník:

Karel Hauser                                                                        9:15    9:30

-ústní zkouška

Alžběta Kačurová                                                                9:30    9:45

-ústní zkouška

Jana Kozohorská                                                                 9:45   10:00

-ústní zkouška

Jana Macková                                                                     10:00   10:15

-ústní zkouška

Martin Nekolný                                                                   10:15   10:30

-ústní zkouška

Alena Pejlová                                                                       10:30   10:45

-ústní zkouška

Petr Rudolf                                                                           10:45   11:00

-ústní zkouška

Nikola Tulachová                                                                   11:00    11:15

-ústní zkouška

Kateřina Vrňáková                                                                11:15    11:30

Sraz žáků v 7:15 hodin, učebna č. 40  /1. patro/

Back to Top