ISŠ – Sokol Dobřichovice   10 : 2   (7:2)

Foto3

Příbramští studenti z ISŠ jednoznačně přehráli Dobřichovice, hosté drželi krok jen v úvodní pětiminutovce. Úroda branek v Příbrami. Pouze v prvních minutách dovolili domácím hostům skórovat a pak již bylo na příbramské palubovce jen jedno mužstvo, které předvádělo futsalový koncert. Takticky, technicky i střelecky převyšovali domácí studenti svého soupeře z Dobřichovic o třídu. Krátkými, přesnými a rychlými přihrávkami se dostávali do šancí, které také proměňovali v góly. Na pivotu exceloval Krejčí K., který svým spoluhráčům předkládal lahůdkové míče a dostával je do střeleckých pozic. Po pěti minutách domácí zkonsolidovali obranu v čele s kapitánem Starobou a do konce utkání již nedali soupeři šanci radovat se z branky. Přestože domácí tým nastoupil jen, se 7 hráči, zasluhují všichni absolutorium. Kanonýrem se stal se čtyřmi brankami Sandr D. Ve 2. poločase zabránilo 5x nastřelené břevno nebo tyč branky hostujícího mužstva od brankové pohromy, ale přesto obdrželi nepopulární desítku. Hosté se po celé utkání snažili o co nejlepší výsledek, ale tentokrát na futsalově vyspělejšího soupeře neměli. Kladem utkání bylo korektní vystupování všech aktérů a bezchybný výkon obou rozhodčích.

Rozhodčí: Peták Jan (8,4), Kovář Otto (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 35 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 26. 10. 2014 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 3. Sandr David (Staroba Zdeněk), 6. Staroba Zdeněk (Krejčí Karel), 9. Staroba Zdeněk (Sandr David), 10. Buch Zdeněk (Pilík Pavel), 14. Buch Zdeněk, 17. Pilík Pavel (Hájek Daniel), 20. Sandr David, 31. Sandr David (Staroba Zdeněk), 35. Buch Zdeněk (Pilík Pavel), 40. Sandr David (Hájek Daniel) – 4. Obermajer Ladislav (Štědronský Martin), 9. Kocourek Ondřej (Halenka Jakub) ŽK: 0 – Kocourek Ondřej  ISŠ Příbram: Holan Hynek, Staroba Zdeněk, Buch Zdeněk, Sandr David, Pilík Pavel, Hájek Daniel, Krejčí Karel  Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Větrovec Pavel, Halenka Jakub, Janouš Martin, Plzák Michal, Kocourek František, Kocourek Ondřej, Šimůnek Marek, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin, Šlapák Marcel Nejlepší hráči: Krejčí K., Sandr D., Buch Z. (všichni ISŠ)