4. kolo divize A – pátek 31. 10. 2014

SKP Kolín – ISŠ Příbram 9:9 (5:3)

Foto4

Na další divizní kolo v Kolíně jsme po strastiplné cestě dorazili pouze s pěti hráči a bez brankaře. Ostatní se buďto na poslední chvíli omluvili nebo skončili v pražských pátečních kolonách.

V atypické čtvercové hale jsme domácím hned v úvodu utkání darovali pořádný handicap v podobě vedení 4:0 a 5:1 do desáté minuty utkání. Teprve potom si Dan Hájek uvědomil, že může taky míč chytat rukama a v brance došlo k výraznému zlepšení. Horší to však bylo s proměňováním šancí. Zdena Buch se stále snažil podstřelit brankovou čáru a Pavel Pilík hrál zase na branku rugbyovou. Teprve ke konci prvního poločasu jsme se vrátili k futsalu a tím došlo i ke zlepšení ve skóre. Druhý poločas se již hrál v naší režii a i když jsme dostali několik gólů přes celé hřiště do prázdné branky, domácí nakonec museli být spokojeni s remízou. Nám se bohužel staly osudovým začátek utkání a nepřítomnost brankaře.

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,4), Vážan Radek (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 20 Místo konání: SH Kolín Datum konání: 31. 10. 2014 Výkop: 18:30 Branky (asistence): 2. Navrátil Jakub (Šváb Tomáš), 3. Funda Ladislav (Navrátil Jakub), 6. Šváb Tomáš (Macháček Ondřej), 10. Navrátil Jakub, 12. Navrátil Jakub (Jansta Martin), 23. Šváb Tomáš, 30. Navrátil Jakub (Funda Ladislav), 31. Navrátil Jakub (Šváb Tomáš), 37. Černý Jiří – 11. Sandr David (Pilík Pavel), 15. Buch Zdeněk (Pilík Pavel), 16. Pilík Pavel (Sandr David), 27. Buch Zdeněk (Hájek Daniel), 32. Šindelář Jakub (Sandr David), 35. Pilík Pavel (Buch Zdeněk), 36. Pilík Pavel (Hájek Daniel), 37. Hájek Daniel, 38. Hájek Daniel (Sandr David) ŽK: Navrátil Jakub, Jansta Martin – Buch Zdeněk  SKP Kolín: Černý Jiří, Navrátil Jakub, Funda Ladislav, Macháček Ondřej, Kovařík Jakub, Rejthárek Michal, Šváb Tomáš, Jansta Martin  ISŠ Příbram: Hájek Daniel, Pilík Pavel, Buch Zdeněk, Sandr David, Šindelář Jakub Nejlepší hráči: Buch Z. (ISŠ), Černý J. (SKP), Pilík P. (ISŠ)