5. kolo divize A  9. 11. 2014

ISŠ Příbram – Hrasl Slaný 8 : 4 (5 : 1)

Foto5

ISŠ vyhrála nad Hraslem, když rozhodující náskok získala ještě do poločasu. Po vlažném začátku otevřeli skóre hosté ve 4. minutě brankou Landvojtoviče ml. Pak však režii utkání převzali domácí a pěti góly během 6 minut si vytvořili luxusní náskok do 2. poločasu. Při tom vycházeli ze zajištěné a dobře fungující obrany a střelecky se dokázali prosadit. Při 3 brance využili chyby hostujícího brankáře, čtvrtý gól dal kapitán domácích Staroba umístěnou střelou z PVK od půlící čáry. Ve 2. poločase se hra vyrovnala. Hosté využili krátkodobé nepozornosti domácí obrany ke vstřelení tří gólů, ale příbramští „studenti“ odpověděli rovněž třemi brankami. Vítězství domácího týmu je zasloužené. Technicky, takticky a střelecky převyšovala Příbram hosty ze Slaného, kteří se sice po celé utkání snažili zvrátit pro ně nepříznivý brankový stav, ale marně. Někteří hráči Hraslu hodně vychýlenou mušku. Domácí Krejčí trefil hattrick. Domácí nováček tak získal třetí výhru a drží se v horní polovině tabulky, hosté se i přes druhou prohru v soutěži drží také v lepší polovině tabulky.

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 40 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 9. 11. 2014 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 5. Holan Hynek (Staroba Zdeněk), 7. Doležal Jan (Hlinka Štěpán), 8. Krejčí Karel, 11. Staroba Zdeněk, 20. Krejčí Karel (Hlinka Štěpán), 24. Krejčí Karel (Doležal Jan), 25. Doležal Jan (Staroba Zdeněk), 37. Sandr David (Holan Hynek) – 4. Landvojtovič Jan ml. (Kuba Ondřej), 22. Kuba Ondřej (Rössler Lukáš), 25. Peška Jan (Landvojtovič Jan ml.), 30. Mrština Bohumil (Klusáček Petr) ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Staroba Zdeněk, Sandr David, Holan Hynek, Doležal Jan, Krejčí Karel, Hlinka Štěpán  Hrasl Slaný: Frolík Jakub, Peška Jan, Kuba Ondřej, Mrština Bohumil, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Rössler Lukáš, Kozák Petr Nejlepší hráči: Krejčí K., Doležal J., Staroba Z. (všichni ISŠ)