6. kolo divize A

ISŠ Příbram – FC Brandýsek   8:7 (4:3)

DSC_4326

V adrenalinovém zápase jsme šťastně rozhodli v basketbalové koncovce. Tentokrát s větším počtem hráčů jsme na domácí půdě přivítali druhé mužstvo tabulky ambiciózní FC Brandýsek. Po naši úvodní brance jsme soupeře pustili dovedení 1:3. Do poločasu jsme skóre otočili na 4:3 a přestávková šatna byla pohodová. Brzy ve druhém poločase jsme navýšili stav na 7:5 a hráli jsme dobrý futsal. Z toho nás vyvedla chyba v obraně, zasloužená penalta pro hosty a snížení na 7:6. Hosté vycítili šanci a hráli jako o život. I když Ondra Kočí v brance čaroval, došlo k vyrovnání. V dramatickém závěru nejprve hosté neproměnili přímý kop za šestou chybu v poločase a 30 vteřin před konce pronikl Karel Soldát, nezištně přihrál Tomášovi Wágnerovi, který nám svým pátým golem zajisti tři cenné body. Napínavý souboj až do samotného závěru ocenili přítomní diváci potleskem ve stoje.

Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,3), Kovář Otto (8,3) Delegát: Muller Karel Diváků: 50 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 16. 11. 2014 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 2. Holan Hynek (Pilík Pavel), 18. Wágner Tomáš, 19. Wágner Tomáš (Pilík Pavel), 20. Pilík Pavel (Buch Zdeněk), 27. Sandr David (Wágner Martin), 33. Wágner Tomáš (Buch Zdeněk), 34. Wágner Tomáš, 40. Wágner Tomáš (Soldát Karel) – 9. Růžička Jiří (Čížek David), 10. Čížek David (Růžička Jiří), 16. Tesař Tomáš (Čížek David), 29. Čížek David (Růžička Jiří), 31. Kroc Patrik, 37. Kaválek Martin, 39. Kaválek Martin (Grubner Jan) ŽK: Pilík Pavel, Holan Hynek, Wágner Tomáš – Kaválek Martin  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Pilík Pavel, Buch Zdeněk, Sandr David, Holan Hynek, Wágner Tomáš, Wágner Martin, Hlinka Štěpán, Soldát Karel  FC Brandýsek: Grubner Jan, Kroc Patrik, Růžička Jiří, Kaválek Martin, Tesař Tomáš, Čížek David, Nachtigal Lukáš Nejlepší hráči: Sandr D. (ISŠ), Čížek D. (Brandýsek), Buch Z. (ISŠ)