8. kolo divize A neděle 30. 11. 2014

ISŠ – PK Třebusice 8 : 5 (3:4)

Foto8

V osmém divizním kole do Příbrami přijelo třetí mužstvo současné tabulky. Hned zpočátku bylo vidět, že zdolat urostlé chlapce z kladenska bude veliká starost. Zvláště po té kdy jsme ve hře zjistili jejich velmi slušné technické vybavení a doslova jim „zblafli“ několik nacvičených standardních situací. Celý první poločas jsme se těžko vyrovnávali s hrou soupeře. Čtyřikrát jsme prohrávali a čtyřikrát jsme srovnávali. Jedním se zlomů v utkání byla situace, kdy Ondra Kočí za nepříznivého stavu 2 : 4 vychytal tutovku soupeře a vzápětí P. Pilík snížil na 3:4. Druhým zlomem byl příchod Tomáše Wágnera od začátku druhé půle a plzeňský „zlatý žolík“ začal úřadovat. Hned při první střídání Tomáš vyrovnal na 4:4 a po celý druhý poločas společně se Zdenkem Starobou potom dirigovali mužstvo až do vítězství. Druhý poločas jsme vyhráli 5:1 a nakonec nám podařilo poslat velmi ambiciózního soupeře do propadliště dějin.

Rozhodčí: Peták Jan (8,2), Kovář Otto (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 40 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 30. 11. 2014 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 6. Staroba Zdeněk (Buch Zdeněk), 8. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 18. Pilík Pavel, 21. Wágner Tomáš (Krejčí Karel), 28. Staroba Zdeněk (Pilík Pavel), 33. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 37. Pilík Pavel (Staroba Zdeněk), 40. Wágner Tomáš – 2. Čížek František (Hink Jaroslav), 7. Šulc Vojtěch (Hink Jaroslav), 10. Vlastní, 14. Hink Jaroslav, 32. Hink Jaroslav (Kubín Pavel) ŽK: Buch Zdeněk – 0 ČK: 0 – Sedlák Michal  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Staroba Zdeněk, Doležal Jan, Krejčí Karel, Hájek Daniel, Buch Zdeněk, Pilík Pavel, Wágner Martin, Wágner Tomáš  PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Kubín Pavel, Šulc Vojtěch, Měkota Ondřej, Šerák Radek, Čížek František Nejlepší hráči: Staroba Z., (ISŠ), Hink J. (Třebusice), Pilík P. (ISŠ)