17. kolo divize A pátek  13. 2. 2015

FC Brandýsek – ISŠ Příbram 6 : 5 (2 : 2)

Brandýsek porazil ISŠ těsně o jednu branku, štěstí se na domácí stranu přiklonilo až tři vteřiny před koncem utkání. Od samého začátku bylo utkání oboustranně opatrné, obě mužstva se více soustředila na defenzivu, a proto útočných akcí moc nepředvedly. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří po 8 minutách hry vedli o dvě branky, ale hosté stihli ještě do přestávky toto gólové manko smazat a do druhé části hry se šlo za nerozhodného stavu. Po změně stran přidaly oba celky na důrazu a hned bylo před oběma brankami více šancí. Ve zcela vyrovnané hře se oba celky střídaly ve vedení, ale čtyři minuty před koncem byl stav opět srovnaný a vše směřovalo ke spravedlivé remíze. Štěstěna se ale nakonec přiklonila na stranu domácího celku, který těsně před závěrečným hvizdem vstřelil vítěznou branku. Brandýsek vyhrál poslední tři utkání a drží si druhé místo v tabulce, ISŠ si přerušilo pětizápasovou sérii výher a zůstává na třetím místě, hned za svým dnešním přemožitelem.

Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Lafek David (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 35 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 13. 2. 2015 Výkop: 19:15 Branky (asistence): 5. Rychlý Libor (Nachtigal Lukáš), 8. Kroc Lukáš (Kroc Patrik), 26. Čížek David (Růžička Jiří), 28. Kroc Patrik (Kroc Lukáš), 34. Čížek David, 39. Rychlý Libor (Čížek David) – 14. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 19. Krejčí Karel (Bublík Ondřej), 25. Sandr David (Krejčí Karel), 32. Doležal Jan (Sandr David), 36. Buch Zdeněk ŽK: Čížek David – Krejčí Karel, Hlinka Štěpán, Bublík Ondřej  FC Brandýsek: Svoboda Petr, Rychlý Libor, Nachtigal Lukáš, Kroc Lukáš, Toman Matěj, Kroc Patrik, Čížek David, Čížek Jakub, Růžička Jiří  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Buch Zdeněk, Sandr David, Doležal Jan, Krejčí Karel, Hlinka Štěpán, Bublík Ondřej Nejlepší hráči: Čižek D., Rychlý L. (oba Brandýsek), Krejčí K. (ISŠ)