18. kolo divize   neděle 22. 2. 2015

ISŠ Příbram – Legie Příbram   7 : 6   (3:2)

Foto18

V osmnáctém divizním kole v hale na Aquaparku probíhalo městské derby ISŠ versus Legie. Hostující Legie šla brzy do vedení 2:0 a v úvodní části hry zle domácím zatápěla. Studenti jako kdyby přišli nepřipraveni na vyučování Legie a z „voleje“ řešily kolotoč roztáčený hosty. Teprve po deseti minutách zvedl prapor domácích nejstarší student Zdeněk Staroba a dvěma brankami srovnal na 2:2. Hra se vyrovnala a ještě do poločasu zvýšil domácí Krejčí na 3:2. Po přestávce nejprve Legie srovnala na 3:3, aby po té opět Karel Krejčí a Zdenek Buch zvýšili na až 5:3. Zdálo se, že utkání spěje pro domácí do zdárného konce, ale Legie se nepoložila, naopak dvěma brankami srovnala na 5:5 a utkání bylo opět otevřené. Samotná koncovka zápasu byla velmi dramatická. Nejprve 15 vteřin před koncem skóroval Karel Soldát 6:5 za dalších sedm vteřina tentýž hráč 7:5 a se závěrečnou sirénou hosté ještě upravili na 7:6. V zápase jsme tentokrát narazili na úplně jinou Legii než minule. Utkání lze charakterizovat slovy: „ Válka se šťastnější koncovkou pro ISŠ“

Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,1), Kovář Otto (8,1) Delegát: Chyba Michal Diváků: 120 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 22. 2. 2015 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 9. Staroba Zdeněk (Buch Zdeněk), 16. Staroba Zdeněk (Krejčí Karel), 17. Krejčí Karel (Hlinka Štěpán), 31. Krejčí Karel, 32. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 39. Soldát Karel (Krejčí Karel), 40. Soldát Karel – 2. Venta Václav (Mezera Petr), 5. Zákoucký Vojtěch, 29. Zákoucký Vojtěch (Kvasnica Michael), 33. Venta Václav (Zákoucký Vojtěch), 34. Valta Michal (Šperer Josef), 40. Vančát Milan (Valta Michal) ŽK: Krejčí Karel – Šperer Josef, Kvasnica Michael  ISŠ Příbram: Jedlička Martin, Buch Zdeněk, Staroba Zdeněk, Sandr David, Hlinka Štěpán, Soldát Karel, Krejčí Karel, Šrain Jan  Legie Příbram: Šperer Josef, Vančát Milan, Zákoucký Vojtěch, Kvasnica Michael, Šimák Ladislav, Mezera Petr, Valta Michal, Venta Václav Nejlepší hráči: Šperer J. (Legie), Buch Z. (ISŠ), Venta V. (Legie)