21. kolo divize pátek 13. 3. 2015

Inter Interma Liberec – ISŠ Příbram 9 : 4 (5 : 0)

Foto21

Domácí Interma si poradila s nekompletním ISŠ, domácí si výhru pojistili již úvodní čtvrthodině hry. Hosté nastoupili jen se 6 hráči. Začátek byl pro domácí celek, který se již musel smířit s návratem do Krajského přeboru, raketový. Od prvních minut stříleli oslabenému soupeři jednu branku za druhou, jen Neumann trefil již ve 14 minutě hattrick. Celkem 6x se podařilo pokořit příbramského gólmana do přestávky, hosté se neprosadili ani jednou. I začátek druhého dějství přinesl stejný obraz. Domácí v poslední desetiminutovce, pod vlivem dostatečného náskoku polevili, hosté převzali iniciativu a trochu snížili hrozivý stav. Slušné a pohodové utkání, bez velkých osobních soubojů. Více jak polovinu libereckých branek vstřelil Neumann, který se trefil celkem 5x. Stejný počet asistencí si připsa jeho spoluhráč Soukup. Interma získala teprve třetí výhru v soutěži. ISŠ nebodovalo poslední dvě utkání, ale stále se drží na třetím místě.

Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Zlatník Jakub (8,4) Delegát: Táborský Josef Diváků: 10 Místo konání: SH Liberec Datum konání: 13. 3. 2015 Výkop: 20:00 Branky (asistence): 2. Neumann David (Kuzněcov Jan), 3. Neumann David (Soukup Lukáš), 4. Hruboň Lukáš (Soukup Lukáš), 14. Neumann David (Budský Martin), 15. Kuzněcov Jan (Soukup Lukáš), 26. Hruboň Lukáš (Soukup Lukáš), 27. Neumann David (Soukup Lukáš), 36. Neumann David (Valášek Karel), 39. Hruboň Lukáš (Kuzněcov Jan) – 28. Hušek Josef (Bělohlávek), 31. Hušek Josef (Jandera), 32. Procházka Václav (Bělohlávek), 37. Jandera Rosťa (Procházka) ŽK: Valášek Karel – 0  Inter Interma Liberec: Hýbl Matěj, Valášek Karel, Soukup Lukáš, Hruboň Lukáš, Budský Martin, Neumann David, Kuzněcov Jan, Pittner František  ISŠ Příbram: Malý L, Procházka V, Hušek J, Bělohlívek O, Jandera R. Paták J. Nejlepší hráči: Neumann D., Hýbl M. (oba Interma), Hušek J. (ISŠ)