11. kolo divize A   neděle 21. 12. 2014

RSC Čechie Slaný – ISŠ Příbram 7 : 5 (4 : 1)

Čechie přehrála ISŠ, rozhodnutí přinesl již první poločas, kdy domácí získali rozhodující náskok, trefili i z 2PK. Bylo sehráno velmi bojovné utkání od obou účastníků. Hrálo se tvrdším způsobem na obou stranách s větší herní převahou domácího celku. Do vedení šli sice hosté, ale jak se později ukázalo, byla to jejich jediná trefa v první půli. Domácí rychle odpověděli vyrovnáním a stříleli i další branky, dvakrát měli výhodu i 2PK, z nichž jeden proměnili k zisku tříbrankového vedení. Po přestávce domácí přidali dvě rychlé branky a zdálo se být rozhodnuto. Přišly ale tři branky soupeře, které vrátily utkání dramatičnost. Hosté od 30 minuty hráli s brankářem v poli, ale výborně hrající zkušený domácí celek vedení udržel. Stínem utkání bylo vyloučení hostujícího Soldáta, který neudržel nervy na uzdě asi z nepříznivého stavu a musel osm minut před koncem předčasně pod sprchy. Domácí však přesilovku nevyužili. Na obou stranách byl k vidění hattrick, ten domácí Vašáka body přinesl, ten příbramského Krejčího nestačil. Čechie natáhla sérii výher na pět zápasů v řadě a posunula se na pátou pozici, o jednu příčku dopředu. ISŠ si i přes teprve třetí prohru v soutěži drží výborné třetí místo.

Rozhodčí: Mikan Karel (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Muller Karel Diváků: 15 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 21. 12. 2014 Výkop: 11:00 Branky (asistence): 8. Chadima Miroslav (Kvapil Tomáš), 13. Kvapil Tomáš (Vašák Marek), 16. Chadima Miroslav (Vašák Marek), 19. Vašák Marek, 21. Vašák Marek (Kvapil Tomáš), 22. Švásta Ondřej (Vošmík Petr), 29. Vašák Marek – 7. Krejčí Karel (Sandr David), 25. Hájek Daniel (Krejčí Karel), 27. Bublík Ondřej (Holan Hynek), 28. Krejčí Karel (Hájek Daniel), 39. Krejčí Karel ŽK: Švásta Ondřej, Jiránek Jakub, Chadima Miroslav, Vašák Marek – Hlinka Štěpán ČK: 0 – Soldát Karel  RSC Čechie Slaný: Vošmík Petr, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Jiránek Jakub, Hlava David, Chadima Miroslav, Vašák Marek, Hafenrichter Pavel, Stolár Juraj  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Holan Hynek, Sandr David, Krejčí Karel, Hlinka Štěpán, Bublík Ondřej, Soldát Karel, Hájek Daniel Nejlepší hráči: Chadima M., Vašák M. (oba Čechie), Bublík O. (ISŠ)