12. kolo Divize A   – 11. ledna 2015

Jizeran Turnov – ISŠ Příbram   5 : 6   (1:3)

Foto12

Druhou polovinu soutěže jsme začali v dobré sestavě na půdě Turnova. V začátku utkání byla hra vyrovnaná a oba soupeři pozorně bránili. Teprve v 10 minutě Ondra Bublík dorazil střelu Pavla Pilíka a vedli jsme 1:0, ve 13. minutě se na brankovišti prosadil znova Bublík a zvýšil na 2:0. Třetí branku přidal po ukázkové kombinaci s Petrem Veselým do prázdné branky P. Pilík. Zdálo se, že utkání je rozhodnuté, ale v závěru poločasu jsme soupeři dovolili snížit na 1:3. Druhý poločas začali domácí mohutnou ofenzívou a za přispění nedůslednosti našeho bránění srovnali stav na 3:3. Po té jsme znova soustředěnou hrou navyšovali skóre, Pilíkem, Starobou a Buchem až na 6:3, ale současně jsme mařili jednu brejkovu situaci za druhou, což přineslo i určité rozladění mezi hráči na hřišti. Výsledkem bylo, že jsme při závěrečném power play dovolili domácím snížit na pro ně přijatelných 5:6.

Rozhodčí: Zlatník Jakub (8,4), Bohatý Ondřej (8,4) Delegát: Táborský Josef Diváků: 50 Místo konání: SH Turnov Datum konání: 11. 1. 2015 Výkop: 16:30 Branky (asistence): 17. Randák Matěj (Koubek Filip), 24. Vavřich Miroslav (Hyka Miroslav), 25. Koubek Filip, 38. Šelemberk Jan (Bárta Jaroslav), 39. Tvrdý Vojtěch (Bárta Jaroslav) – 3. Bublík Ondřej (Doležal Jan), 11. Bublík Ondřej (Pilík Pavel), 15. Pilík Pavel (Veselý Petr), 30. Staroba Zdeněk (Veselý Petr), 31. Pilík Pavel (Bublík Ondřej), 33. Buch Zdeněk ŽK: Koubek Filip, Bárta Jaroslav, Tvrdý Vojtěch – Doležal Jan ČK: Horák Jakub – 0  Jizeran Doubrava-Turnov: Hyka Miroslav, Nedošetko Josef, Jeleček Martin, Halfar Jiří, Šelemberk Jan, Koubek Filip, Bárta Jaroslav, Horák Jakub, Císař Tomáš, Tvrdý Vojtěch, Randák Matěj, Vavřich Miroslav, Petr Václav  ISŠ Příbram: Staroba Zdeněk, Pilík Pavel, Buch Zdeněk, Veselý Petr, Doležal Jan, Bublík Ondřej, Šedivý Jan Nejlepší hráči: Veselý P., Staroba Z. (oba ISŠ), Bárta J. (Jizeran)