1. kolo divize – futsal   14. 1. 2015

ISŠ HPOS Příbram – Ludis Team Třebenice 5 : 4 (2:1)

Foto13

Ve 13. kole jsme doma přivítali ambiciózní mužstvo z Lovosic. Mužstvo, které mělo ve dvanácti kolech na svém kontě nejméně obdržených branek. Průběh celého utkání jasně ukázal důvody této výborné bilance. Od začátku až do konce utkání to byl souboj našich střelců s výtečným brankařem hostů. Teprve ve dvanácté minutě po množství šancí otevřel skóre P. Pilík 1:0, tentýž hráč přidal ještě v 16. minutě druhou branku. Přesto, že jsme soupeře přehrávali a vypracovávali si jednu střeleckou příležitost za druhou, nepodařilo se nám ve skóre odskočit. Naopak v závěru poločasu soupeř snížil na 2:1. Obraz druhého poločasu byl stejný, my jsme urputně dobývali branku soupeře, hostující brankař čaroval. Sled branek: 25. minuta Z. Buch 3:1, 28. min. soupeř 3:2, 35. minuta Z. Staroba 4:2, 36. minuta soupeř 4:3, dokonce 38. min. soupeř 4:4., nakonec 39. minuta Dan Hájek 5:4. Šťastný závěr zápasu, kdy jsme soupeře díky neskutečnému výkonu jejich brankaře nemohli po celý zápas zlomit. Nakonec pochvala i pro našeho brankaře Ondru Kočího, který několikrát podržel při brejcích soupeře, které vyplynuly ze zmaru naší snahy.

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (8,3), Orálek Kamil (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 20 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 18. 1. 2015 Výkop: 18:00 Branky (asistence): 6. Pilík Pavel (Doležal Jan), 9. Pilík Pavel (Buch Zdeněk), 26. Buch Zdeněk (Holan Hynek), 34. Staroba Zdeněk (Holan Hynek), 40. Hájek Daniel (Pilík Pavel) – 16. Rainer Jaroslav (Hurt Vojtěch), 29. Hurt Vojtěch (Rainer Jaroslav), 36. Hurt Vojtěch (Rainer Jaroslav), 37. Hurt Vojtěch (Rainer Jaroslav) ŽK: Holan Hynek – 0  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Staroba Zdeněk, Pilík Pavel, Buch Zdeněk, Doležal Jan, Holan Hynek, Sandr David, Hájek Daniel  Ludis Team Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Zdvořák Marek, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Hudik Ondřej, Orem Štefan, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Nejlepší hráči: Vavrek J., Hurt V. (oba Ludis), Kočí O. (ISŠ)