14. kolo divize A  pátek  23. 1. 2015

Sokol Dobřichovice – ISŠ Příbram 3 : 8 (2 : 5)

ISŠ si veze všechny body z Dobřichovic, sehranější a kompaktnější hosté měli více šancí a efektivnější koncovku. Bojovné utkání dobré úrovně, ve kterém obě mužstva hrála s plným nasazením, ale slušně a korektně. Vyrovnaněji působili hosté, kteří si vytvořili řadu brankových příležitostí a ty také dokázali využívat. Hned v úvodu hosté odskočili dvěma góly. Domácí sice vzápětí vstřelili kontaktní branku, ale hosté pokračovali v dobrém výkonu a do poločasové přestávky nakonec šli se zaslouženým tříbrankovým vedením. Po změně stran si již hosté náskok pohlídali a jejich kanonýr Krejčí v něm zkompletoval svůj hattrick. Třetí výhra v řadě pro nováčka ISŠ znamená potvrzení třetího místa v soutěži, Dobřichovice posledních šest zápasů nebodovaly a zůstávají těsně nad sestupovým pásmem, na 10 místě.

Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Kudrna Ladislav (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 20 Místo konání: SH Dobřichovice Datum konání: 23. 1. 2015 Výkop: 20:15 Branky (asistence): 7. Obermajer Ladislav, 20. Plzák Michal (Kocourek Ondřej), 24. Obermajer Ladislav – 3. Sandr David (Holan Hynek), 6. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 8. Doležal Jan (Holan Hynek), 14. Holan Hynek (Buch Zdeněk), 16. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 21. Krejčí Karel, 23. Holan Hynek (Buch Zdeněk), 36. Krejčí Karel (Hlinka Štěpán) ŽK: Obermajer Ladislav – 0  Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Větrovec Pavel, Kolman Filip, Janouš Jakub, Janouš Martin, Obermajer Ladislav, Plzák Michal, Kocourek Ondřej, Perl David  ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Staroba Zdeněk, Buch Zdeněk, Doležal Jan, Holan Hynek, Sandr David, Krejčí Karel, Hlinka Štěpán Nejlepší hráči: Buch Z. (ISŠ), Kocourek O. (Dobřichovice), Krejčí K. (ISŠ)