16. kolo divize A pátek   6. 2. 2015

Hrasl Slaný – ISŠ Příbram 4 : 6 (1 : 2)

Foto16

ISŠ si veze všechny body od Hraslu, hosté získali rozhodující náskok po půlhodině hry, pojistku přidal čistým hattrickem Sandr.  Utkání dvou celků z horního patra tabulky přinesl přímý souboj o třetí příčku. Hrála se vyrovnaná partie, ve které hosté po většinu utkání vedli. Do vedení šli hosté v 6 minutě, na tuto branku ještě dokázali domácí bleskově odpovědět, ale ve zbytku utkání již domácí jen marně dotahovali náskok soupeře. Těsně před přestávkou vrátil vedení svému celku kapitán hostí Buch. Obdobný průběh hry měla i druhá část utkání, hosté získali dvoubrankové vedení, které se ukázalo jako rozhodující. Domácí sice dvakrát vstřelili kontaktní branku, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Závěrečné tři minuty utkání patřili hostujícímu Sandrovi, ve kterých zkompletoval čistý hattrick. Závěrečná power-play domácích přinesla jen další snížení. ISŠ získalo pátou výhru v řadě a potvrdilo si třetí pozici v tabulce. Hrasl okusil hořkost porážky po sérii osmi zápasů, ve kterých bodoval a zůstává hned za svým přemožitelem na čtvrtém místě.

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,3), Mikan Karel (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 15 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 6. 2. 2015 Výkop: 20:45 Branky (asistence): 6. Peška Jan (Kuba Ondřej), 30. Kuba Ondřej (Rössler Lukáš), 38. Klusáček Petr (Landvojtovič Jan ml.), 40. Rössler Lukáš (Mrština Bohumil) – 6. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 20. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 27. Krejčí Karel (Hájek Daniel), 37. Sandr David (Buch Zdeněk), 38. Sandr David, 39. Sandr David (Krejčí Karel) ŽK: Mrština Bohumil – Jedlička Martin  Hrasl Slaný: Frolík Jakub, Peška Jan, Kuba Ondřej, Mrština Bohumil, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Rössler Lukáš, Kozák Petr  ISŠ Příbram: Jedlička Martin, Buch Zdeněk, Šedivý Jan, Sandr David, Krejčí Karel, Doležal Jan, Hájek Daniel Nejlepší hráči: Buch Z. (ISŠ), Peška J. (Hrasl), Krejčí K. (ISŠ)