Žáci ISŠ Příbram opět úspěšně reprezentovali svoji školou

Žáci ISŠ HPOS Příbram se často a pravidelně zúčastňují gastronomických soutěží. O jejich úspěších vás v tisku pravidelně informujeme. Konečný úspěch v soutěžích je vždy spojen s velmi kvalitní přípravou pod vedením učitelů odborné výchovy. Je to viditelné potvrzení vysoké kvality praktické a teoretické výuky na této škole. V neposlední řadě je to také dobrá zpráva o tom, že žáci mají o výuku zájem a že mladá nastupující generace je perspektivní.
11. 10. 2018 žáci integrovky změřili své dovednosti s dalšími devíti školami v soutěži “O pohár blanických rytířů“ ve Vlašimi. Téma soutěže bylo „100 let československého trampingu“. Svoji dovednost prokazovali žáci ve čtyřech kategoriích, a to „slavnostní tabule“, „studená kuchyně“, „cukrářský výrobek“ a „teplá kuchyně“.
V kategorii „studená kuchyně“ získala 1. místo Marie Psíková, v kategorii „slavnostní tabule“ získali žáci Jitka Soukupová a Rudolf Hrazánek 2. místo a v kategorii „cukrářský výrobek“ Zdeňka Chmelová a Kateřina Skokanová zvláštní cenu za TOP produkt za design.
Oceněným žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jaroslav Melša

[Not a valid template]