BARMANSKÝ KURZ (Bartending & working flair)

Barmanský kurz se konal 22. – 26.  10. 2018 ve školní restauraci Na Plzeňské (Uran). Všech 14 nadšenců zahájilo tuto zajímavou akci  v pondělí v 9:00 hod. Po úvodním představení každého účastníka náš školitel – profesionální barman David Neumann stručně nastínil program a již se „jelo naplno“. Někteří z nás příliš význam pojmu v záhlaví kurzu neznali a tak jako první bylo vysvětlení toho, co Working flair obnáší a líbilo se nám, že je to práce barmana, která vede k pobavení hosta a zároveň směřuje k urychlení přípravy drinku.  Dozvěděli jsme se během kurzu spoustu důležitých informací a trénovali jsme různé techniky s barovými pomůckami při výrobě drinků – mimochodem, během kurzu jsme se jich museli naučit namíchat přes 50!  Bavilo nás točení, házení do vzduchu, žonglování, balancování a chytání láhví, nápojů a ostatních předmětů.

Barmanský kurz byl ukončen závěrečnou zkouškou a každý kdo splnil náročné požadavky, obdržel certifikát pod záštitou CBA (Česká barmanská asociace) a FBA ( Flair Bartenders Association).

S barmanským kurzem jsme byli velmi spokojeni. Poznali jsme nové lidi, naučili se nové věci a dovednosti, které jednou určitě využijeme a hlavně, bavilo nás to.

Chtěli bychom za všechny poděkovat Davidovi Neumanovi, který vedl kurz velmi profesionálně, na vysoké úrovni a vtipně.

Děkujeme!

Absolventi barmanského kurzu

[Not a valid template]