ROP NUTS 2 Střední Čechy, prioritní osa 3 „Integrovaný rozvoj území“, oblasti podpory 3.2 „Rozvoj měst – oblast vzdělávání“ (výzva č. 41).

iss_ROP_STRCECHY

Rekonstrukce školní restaurace „Na Plzeňské“, Příbram, Plzeňská 75

Registrační číslo projektu: CZ.1.15/3.2.00/41.00941

Prioritní osa: 15.3

Oblast podpory: 15.3.2

Celková maximální výše smluvní dotace v Kč 12.023.264,80

Příspěvek Středočeského kraje v celkové maximální výši v Kč 2.530.292,-

Datum zahájení realizace: 12/2011
Zahájení realizace projektu se dne 1. 12. 2011 zúčastnili:
  • za dodavatele  prací Status a.s. Roztoky pan Daniel Janík
  • autoři projektové dokumentace pan Ing. Bahník a pan Ing. Zelenka
  • technický dozor stavby pan Ing. Shrbený
  • za školu paní Marie Pečená a pan Milan Pokorný

Cílem rekonstrukce je především zlepšení pracovního prostředí pro žáky školy na odborném výcviku, zaměstnanců školy a zákazníků. Prostory restaurace a kavárny se v jarních a letních měsících při slunečném počasí velmi přehřívají. Rekonstrukce se týká prostor kavárny, restaurace, vestibulu, toalet pro ženy a celého systému vzduchotechniky vč. rekuperace, zastínění oken a celková obměna interiéru prostor pro zákazníky – to jsou nosné prvky rekonstrukce.

Datum ukončení realizace: 04/2012

Zde si můžete prohlédnout fotografie z průběhu reknostrukce:

1. část

2. část

Žáci školy skládají  praktické zkoušky v rekonstruovaných prostorách restaurace „Na Plzeňské“

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ Z EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ